Sık sorulan Sorular

Lütfen mesaj göndermeden önce bu bölümü okuyun.

Sitenizden yapılacak online alışverişlerde kart kullanımı güvenli mi?

Kişisel bilgilerinizin güvenliği bizim için çok önemli. Bu sebeple sepet adımından, ödeme sürecinin sonuna kadar gerçeklesen tüm işlemleriniz 3′ üncü kişilerin erişimine karşı SSL sertifikası ile korunmaktadır. Ödeme esnasında kart bilgileriniz hiçbir şekilde 3′ üncü kişiler tarafından görülememekte ve ÇiçekSepeti tarafından kayıt edilmemektedir.

Siparişimin durumunu nasıl kontrol edebilirim?

Siparişinizin durumunu websitemiz de yer alan ”Sipariş Takibi” bölümünden takip edebilirsiniz. Siparişiniz ile ilgili detaylı bilgi alabilmek adına dilerseniz sitemizde yer alan 0545 851 44 72 numaralı sipariş hattımız ile iletişime geçebilirsiniz.

İade/ İptal yaparsam geri ödemesi ne zaman yapılacak?

Kart ile verilen siparişlerde iade/ iptal işleminizin onaylandığı gün bankanıza geri ödeme yapılır ve size kartınıza yapılan iadenin dekontu mail yoluyla gönderilir.

Bu dekontu içeren e-mail elinize ulaştıysa bankanıza Çiçeksepeti.com tarafından kesin olarak iade ödemesi yapılmış demektir.

Havale-EFT ile verilen siparişlerde iade/ iptal işleminizin onaylandığı günden sonra 1-10 iş günü içerisinde hesabınıza havale-EFT ile ödeme yapılacaktır. Bu işlemin gerçekleşmesi için geri ödemenin yapılmasını istediğiniz hesap numaranızı aktarmanız gerekmektedir.

Kargoyla ulaştırılan ürünler eğer kargoya verildiyse ürünün teslim alınmadan iade gönderilmesi gerekir ve ürün geri döndükten sonra siparişin iadesi yapılır. Ürünün kargodan geri dönme süresi tahmini 1-3 iş günüdür.

Farklı kategoride ürün satın aldığımda, hepsi birlikte gönderilebilir mi?

Farklı kategorilerden seçtiğiniz ürünlerin teslimat koşulları değişiklik göstermektedir. Bu yüzden hepsi birlikte gönderilmemektedir. Her ürün kendi teslimat koşulları dahilinde teslim edilir.

Çiçek ürünlerinizin tazeliği ne kadar sürüyor?

Çiçek aranjmanlarımız, sipariş üzerine taze kesme çiçeklerle hazırlanıp teslim edilmektedir. Aranjmanlarımızın ve saksı çiçeklerimizin tazeliğini korumak için gerekli bakım talimatlarına 05458514472 nolu sipariş hattımızdan ulaşabilirsiniz.

Çiçek ürünleriniz canlı mı?

Sitemizde hem canlı hem yapay çiçek ürünlerimiz bulunmaktadır..

Bize Mesaj Gönderin